Posedenie vo Farskej charite

     Farská charita sv. Jozefa v Nových Zámkoch oznamuje a pozýva Vás na posedenia po sv. omšiach, ale i kedykoľvek počas dňa do novo zariadenej spoločenskej miestnosti v budove Farskej charity na Banskobystrickej č.1./bývalá materská škôlka/.Otvorený sme pravidelne v stredu a vo štvrtok v dobe od 9:30 do 11:30 hod. Pri posedení vám vieme ponúknuť čaj a kávu- zatiaľ. V prípade, že nám ľudia prinesú aj iné dobroty radi ich vyložíme na stoly pri posedení. Na iné dni a časy je potrebné sa dohodnúť na tel. čísle 0905 653 361.

     Keď prídete k nám na návštevu, budete vidieť ako skutočne aj fungujeme. Zatiaľ je vedeniu a dobrovoľníkom ľúto, že okrem ľudí v núdzi, ktorí chodia pre potraviny a šatstvo nás ostatní obchádzajú. Skutočne budeme radi ak prídete aj s priateľmi, jednoducho si posedíte a porozprávate sa. Možno, keď uvidíte ako fungujeme, rozhodnete sa aj pre dobrovoľnícku činnosť, prinesiete nám podnety, dobré rady a nápady ako a čo vylepšiť.

     Vítaní sú najmä seniori a osamelí ľudia , ktorí sa chcú porozprávať, prečítať si knihu z knižnice, alebo sa len stretnúť so starými známymi, ktorých už dlhšie nevideli, alebo sa chcú zoznámiť s novými ľuďmi.

VŠETCI STE VÍTANÍ  !