Nedeľa   12. 11. 2023
Nedeľa 19. 11. 2023 - 33. nedeľa v Cezročnom období

OZNAMY A POZVANIA

Korunovácia Pražského Jezuliatka

Z milodarov Vás veriacich sme pre našu farnosť zakúpili v Prahe sochu Jezuliatka a teraz Vás pozývame 25.11.2023 (sobota) o 10:30 hod. na jeho korunováciu do Baziliky sv. Emeráma v Nitre. Korunováciu a modlitbu požehnania udelí náš nitriansky biskup Viliam Judák. Zvlášť pozývame prvoprijímajúce deti. Doprava do Nitry je individuálna. Prosíme Vás, aby ste sa však zapísali v sakristii.  Potrebujeme vedieť počet veriacich, ktorých môžeme čakať.  Stretávame sa všetci v Nitre pred bazilikou na hrade o 10:20 hod. Ak by niekto z Vás chcel ešte finančne prispieť na ušitie jeho šiat  môžete sa zastaviť v sakristii.

Adventné vence

Pozývame všetky deti  v sobotu 2.12. 2023 od 13:00 hod - 16:30 hod na výrobu adventných vencov do pastoračného centra Marianum. Záujemcovia ktorí chcú si vyrobiť adventný venček si môžu zobrať od budúcej nedeľe  zo sakristie lístok v symbolickej hodnote 7 eur. Lístky sú na konkrétny čas aby sme zabezpečili plynulý chod práce detí.

Spovedanie chorých pred vianocami

Prosíme v sakristii zapíšte záujemcov, ktorých máme navštíviť pred vianočnými sviatkami, aby sme im vyslúžili svätú spoveď a pomazanie chorých.  Prosím uveďte meno a priezvisko chorého, adresu bydliska, tel.  číslo. O čase návštevy chorých Vás budeme potom informovať individuálne.